Strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.

W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności serwisu.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. +48 76 722 14 40 +48 76 722 14 41 +48 76 721 01 44

Kancelaria Finansowo - Prawna profesjonalnie i skutecznie zajmuje się obrotem wierzytelnościami, windykacją należności, a także operacyjnym wywiadem gospodarczym. Jako Kancelaria posiadamy szereg kontaktów oraz współpracujemy z wieloma podmiotami na terenie Polski, co znacząco wpływa na naszą efektywność.

 

Pragnąc przybliżyć Państwu specyfikę i charakter naszej ewentualnej współpracy, przedstawiamy standardowo stosowaną przez nas procedurę. Po otrzymaniu od Państwa (faksem, elektronicznie bądź listownie) podstawowych informacji na temat wierzytelności którego zbyciem jesteście zainteresowani, nasza Kancelaria dokona profesjonalnego wywiadu gospodarczego, dotyczącego aktualnej kondycji finansowo - prawnej dłużnika. Następnie po wnikliwym rozpoznaniu, wystąpimy do Państwa z propozycją zakupu, bądź windykacji przedmiotowej wierzytelności.

 

W zależności od charakteru świadczonej przez nas usługi stosujemy następujące warianty umów:

 

1. powierniczy przelew wierzytelności,

 

2. przelew wierzytelności (w praktyce umowa kupna - sprzedaży),

 

3. umowa – zlecenie wraz z pełnomocnictwem,

 

4. umowa o korzystanie z pieczęci prewencyjnej naszej Kancelarii.

 

Najczęściej stosowanym przez Nas efektywnym sposobem szybkiego rozwiązywania Państwa problemów jest kojarzenie z zainteresowanymi podmiotami gospodarczymi, w celu dokonania potrącenia, bądź kompensaty względem Waszego dłużnika. Nadmieniamy, iż Państwa przedsiębiorstwo nie ponosi żadnych kosztów związanych ze współpracą z naszą Kancelarią, ponieważ naszym wynagrodzeniem jest ustalone wspólnie z Państwem dyskonto procentowe, zawarte w umowie. Natomiast wszelkie koszty związane z rozpoznaniem, wywiadem, zakupem, bądź windykacją ponoszone są tylko i wyłącznie przez naszą Kancelarię. W przypadku zainteresowania przedstawioną ofertą prosimy o kontakt telefoniczny.