Strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.

W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności serwisu.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. +48 76 722 14 40 +48 76 722 14 41 +48 76 721 01 44

Pomagamy Naszym Klientom  w uzyskaniu odszkodowania za szkody osobowe, tj. naruszenie czynności narządów ciała albo rozstrój zdrowia trwającego dłużej niż siedem dni z tytułu polisy OC sprawcy wypadku.

 

Ważne informacje:

 

Okres przedawnienia liczy się od dnia zdarzenia i wynosi 3 lata.

 

Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych, naszym wynagrodzeniem jest tzw. prowizja za sukces.

 

Jakie roszczenia przysługują Państwu z tytułu szkody osobowej?

 

Odszkodowanie - które ma na celu pokryć koszty wynikające ze szkody, tj. koszty leczenia, rehabilitacji, specjalistycznej diety, konieczne jest posiadanie przez poszkodowanego faktur potwierdzających poniesione wydatki,

 

Zadośćuczynienie - podstawą tego roszczenia są stwierdzone przez lekarzy obrażenia ciała, ból, cierpienie psychiczne i fizyczne. Istotne w ustaleniu wysokości zadośćuczynienia są m.in.: wielkość trwałego lub długotrwałego uszczerbku na zdrowiu, odniesione urazy, przebieg i długotrwałość leczenia, okres rehabilitacji,

 

Renta - jeżeli poszkodowany utracił całkowicie lub częściowo zdolność do pracy zarobkowej albo jeżeli zwiększyły się jego potrzeby lub zmniejszyły widoki powodzenia na przyszłość, może on żądać od zobowiązanego do naprawienia szkody odpowiedniej renty.

 

Częste pytania:

 

Czy przy dochodzeniu roszczeń sprawca zdarzenia ponosi dodatkową odpowiedzialność?

 

Jeżeli sprawca zdarzenia nie był pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających i posiadał uprawnienia do kierowania pojazdem mechanicznym, nie będzie ponosić kosztów finansowych w związku z otrzymaniem przez poszkodowanego odszkodowania, zadośćuczynienia czy renty. Odpowiedzialność za naprawienie szkody ponosić będzie Towarzystwo Ubezpieczeń z tytułu polisy OC pojazdu.

 

Nie wiesz czy należy Ci się odszkodowanie? Skontaktuj się z nami, bezpłatnie zweryfikujemy Twoją sprawę i zaproponujemy warunki współpracy.